Visas ziņas

Dzīvo gadu bez maksas – īpašais piedāvājums projektā “Merks Magnolijas”

“Merks mājas” iedvesmo dzīvot labāk un tieši tāpēc projektā “Merks Magnolijas” tiek izsludināts īpašais piedāvājums – iegādājoties 3 vai 4 istabu dzīvokli līdz Līgo svētkiem – tajā būs iespējams dzīvot bez maksas veselu gadu, neuztraucoties par komunālajiem maksājumiem vai apsaimniekošanas rēķiniem! 

Jau vasarā nekustamo īpašumu attīstītāja “Merks mājas” dzīvojamo māju projekts “Merks Magnolijas” tiks nodots ekspluatācijā. Projekta pirmās kārtas ietvaros tiks izbūvētas divas A klases energoefektivitātes ēkas ar kopumā 96 dzīvokļiem. Šis ir pirmais attīstītāja projekts, kurā uz dzīvojamo ēku jumtiem tiks uzstādīti saules paneļi un saules kolektori, kas samazinās ēku CO2 nospiedumu un ilgtermiņā nodrošinās iedzīvotājiem zemākus maksājumus par elektroenerģiju un ūdens uzsildīšanu.

“Mēs esam gandarīti būt kā viens no pirmajiem attīstītājiem tirgū, kas ieviesīs šīs zaļās tehnoloģijas dzīvē. Lai arī oriģināli saules paneļi un saules kolektori projektā nebija plānoti, būvniecības laikā tika konstatēts, ka šo tehnoloģiju praktiskie ieguvumi ir jāpārbauda jau tagad,” saka Mikus Freimanis, “Merks mājas” valdes loceklis. “”Merks mājas” galvenais fokuss vienmēr ir bijis vērsts uz cilvēku – ēku nākotnes iedzīvotāju, ko mēs apliecinām ne tikai vārdos, bet arī darbos. Tieši tāpēc piedāvājums “Dzīvo gadu bez maksas!” ir kā apliecinājums mūsu pārliecībai par šo risinājumu efektivitāti un ilgtermiņa pienesumu “Merks Magnolijas” iedzīvotājiem.”

Visi plānotie būvdarbi projektā norisinās pēc plāna un šobrīd tiek veikti iekšējās apdares un noslēdzošie labiekārtojuma darbi, kā arī uzsākts atzinumu saņemšanas process ēku nodošanai ekspluatācijā. Projekts “Merks Magnolijas” ir īpašs ar savu privātmājas sajūtu, jo nelielās trīsstāvu ēkas lieliski iekļaujas apkārtnes mazstāvu apbūvē. Projektā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi cenā no 114 000 Eur un kopējo dzīvokļa platību no 53 m2 līdz 103 m2.  Katram dzīvoklim ir plašs balkons vai privātā terase, pārdomāti un funkcionāli dzīvokļa plānojumi, 2.90m augsti griesti un lieli logi, kas raisa plašuma un mājīguma sajūtu. Projekta teritorija ir slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmu.   

Piedāvājums “Dzīvo gadu bez maksas” ir spēkā pirmajiem desmit 3 vai 4 istabu dzīvokļu pircējiem, kas noslēgs dzīvokļa rezervācijas līgumu līdz 2023. gada 23. jūnijam. Komunālo pakalpojumu un apsaimniekošanas rēķini tiks segti periodā no 2023. gada 1. septembra līdz 2024. gada 31. augustam par kopējo vērtību 3000 Eur  (ieskaitot PVN). Komunālo pakalpojumu un apsaimniekošanas rēķini neiekļauj dzīvokļa īpašnieka individuāli noslēgtos papildpakalpojumu rēķinus kā, piemēram, rēķinus par interneta pieslēgumu.