Atbalsta projekti

Mēs sniedzam ieguldījumu Latvijas sabiedrībā

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi dot labumu sabiedrībai. Mēs atbalstām sporta un atpūtas projektus, veicinām inženierzinību un būvniecības izglītību, kā arī augstu vērtējam mākslu un kultūru. Aplūko daļu no mūsu atbalsta projektiem dažādās nozarēs.

Distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka

“Merks” ir Latvijas jaunā talanta – distanču slēpotājas Patrīcijas Eidukas – ilggadējs atbalstītājs, ar mērķi veicināt Patrīcijas profesionālo izaugmsi. Patrīcija Eiduka ir vienīgā Latvijas slēpotāja, kas 18 gadu vecumā piedalījusies Ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanas 2018. gada olimpiādē. Jaunā slēpotāja ir veiksmīgi startējusi arī 2016. gada Ziemas jaunatnes olimpiskajās spēlēs Lillehammerē, 2017. gada Pasaules čempionātā distanču slēpošanā Lahti un 2018. gada Pasaules čempionātā junioriem, izcīnot 10. vietu sprintā.

Grāmata “Būvniecība Latvijā 2018 – 2018”

Ar “Merks” atbalstu 2018.gadā izdota grāmata “Būvniecība Latvijā 1918-2018”, kuras trīs sējumos būvinženieris ar ilggadīgu darba pieredzi Jānis Lancers apkopojis informāciju par ievērojamākajām būvēm, notikumiem un cilvēkiem, kuri veidojuši un turpina veidot Latvijas būvniecības attīstību. Grāmata, kas tapusi kā būvniecības nozares veltījums Latvijas simtgadē, ir brīnišķīga dāvana arī pašai nozarei, sniedzot iespēju lepoties ar sasniegto.

Karjeras atbalsta kampaņa “Mācies būvniecību“

Mūsu komandas dalībnieki piedalās ikgadējā būvniecības atbalsta kampaņā “Mācies būvniecību”, kuras ietvaros skolnieki, studenti, arī plašāka sabiedrība tiek aicināti iepazīties ar izciliem būvniecības speciālistiem un nozīmīgiem objektiem. Kampaņa kalpo izziņai un sapratnei, ļaujot tuvplānā skatīt speciālistu ikdienu un veicamos uzdevumus.