Ekspluatācijā nodots daudzfunkcionālais nekustamā īpašuma projekts “Z-Towers”

13.01.2020

Ekspluatācijā nodots daudzfunkcionālais komplekss “Z-Towers”, kas ir Baltijā ekskluzīvākais apartamentu un biroju koncepts ar 97 500 m2 plašām telpām A klases birojiem, dzīvokļiem un tirdzniecībai. Tas ir augstākais projekts Rīgā, ko veido divi 30 stāvu augsti apļveida torņi (123 m un 117 m), kuri savienoti ar pamatā esošu podiumu.

Torņos izvietoti 336 dzīvojamie apartamenti, A klases biroju telpas 10 000 m2. Projektā veidota augstas klases apdare, ar sarežģītiem un individuāliem risinājumiem. Gan biroju, gan dzīvojamo telpu iemītniekiem projekta podium daļā nodrošināta mūsdienīga vide un moderna infrastruktūra, četru līmeņu apakšzemes stāvvieta 700 automašīnām, iekļaujot elektromobiļu uzlādes punktus.

Kompleksa unikalitāte ir gan tā arhitektoniskajā aspektā, gan piedāvāto pakalpojumu klāstā, nodrošinot labāko ikvienam kompleksa iemītniekam un apmeklētājam. “Z-Towers” ir debesskrāpjiem neraksturīga iespēja vēdināt apartamentus jebkurā torņa stāvā, panorāmu logi ar lielisku skatu katrā no 30 stāviem, fasādes ar augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu, ātrgaitas lifti, kas piemēroti augstceltnēm. Projekts atrodas stratēģiski ērtā vietā, ļaujot tam būt par mītni vadošajiem galveno nozaru starptautiskajiem un vietējiem uzņēmumiem.

Būvfirma “Merks” projektā veica inženiersistēmu izbūves, apdares un labiekārtošanas darbus, nodrošinot tā gatavību eksplutācijai.