Visas ziņas

Atbalstām jauno slēpotāju Patrīciju Eiduku

“Merks” kolektīvā mēs ticam, ka talantu vislabāk var pilnveidot komandā – ikdienā mācoties vienam no otra, reizēm sacenšoties un izvirzot jaunus mērķus kopā. Tā tas ir gan darbā, gan arī – sportā. Tieši tāpēc mēs esam kļuvuši par Latvijas jaunās distanču slēpotājas Patrīcijas Eidukas atbalstītāju, lai Patrīcija varētu turpināt savu profesionālo izaugsmi, trenējoties kopā ar spēcīgo Igaunijas slēpošanas komandu “Team Haanja”.

Patrīcija ir vienīgā Latvijas distanču slēpotāja, kura jau 18 gadu vecumā piedalījusies ziemas olimpiskajās spēlēs, 2018.gadā startējot Phjončhanā. Jaunā slēpotāja veiksmīgi startējusi arī 2016.gada ziemas jaunatnes olimpiskajās spēlēs Lillehammerē, 2017.gada Pasaules čempionātā distanču slēpošanā Lahti un 2018.gada Pasaules čempionātā junioriem, izcīnot 10.vietu sprintā. Līdz šiem panākumam Patrīcija tikusi ar neatlaidīgiem treniņiem Latvijā, sava tēva, trenera Ingus Eiduka vadībā.

“Pateicoties “Merks” atbalstam, Patrīcijai tagad būs iespēja kopā ar komandu realizēt savu treniņprogrammu pilnā apmērā – regulāri trenēties augstkalnēs, apmeklēt nometnes uz sniega, trenēties kopā ar spēcīgiem Igaunijas treneriem un komandas sportistiem – tas noteikti būs vērtīgi un palīdzēs augt profesionāli,” saka Ingus Eiduks, Patrīcijas tēvs un treneris.

“Es esmu patiesi priecīga par šo iespēju, komanda mani uzņēma ļoti labi! Lai gan esmu vienīgā meitene, treniņa biedri ir saprotoši un atbalstoši,” stāsta Patrīcija, “visa komandas loģistika ir lieliski sakārtota, mani treniņi ir kļuvuši vēl intensīvāki, es varu paprasīt padomus komandas biedriem un pieslīpēt savas vājās vietas arī citu treneru vadībā.”

Šīs sezonas plānos Patrīcijai pēc iespējas labāk startēt Pasaules kausa posmos distanču slēpošanā. Pirmais no tiem norisināsies jau šo sestdien, Somijas pilsētā Rukā, bet pēc nedēļas – Norvēģijā, Lillehammerē.

Turam īkšķus un vēlam veiksmīgu sezonu Patrīcijai un komandai!