Spāru svētki “Merks Gaiļezera namos”!

18.04.2019

Atzīmējot augstākā punkta sasniegšanu un ēku konstruktīvā apjoma izbūves pabeigšanu, nosvinēti spāru svētki dzīvojamā projektā “Merks Gaiļezera nami”. Visas projekta otrās kārtas mājas jau ieguvušas savas pilnās aprises, un būtisks darba posms līdz ar to ir noslēdzies.

“Merks Gaiļezera namu” otrās kārtas būvniecība tika uzsākta aizvadītā gada decembrī un tās ietvaros 3 ēkās tiks izbūvēti 96 mūsdienīgi un ērti dzīvokļi ezera krastā. Kā liecina projekta pirmās kārtas pārdošana, Mežciemu kā zaļāko Rīgas apkaimi par savām mājām labprāt izvēlas ģimenes ar bērniem, tāpēc dzīvokļu plānojumi ir rūpīgi pārdomāti dažādu ģimeņu vajadzībām. Teritorijā iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumiņi, ēku pirmajos stāvos izbūvētas koplietošanas noliktavu telpas bērnu ratiņiem un riteņiem, un individuālas noliktavas. Mājās uzstādīti klusi un plaši lifti, kas ļauj ērti nokļūt dzīvokļos arī ar bērnu ratiņiem.

“Otrajā kārtā tiek izbūvēti daudzveidīgi trīsistabu dzīvokļi – gan nelieli un kompakti, gan lieli un plaši ar divām sanitārajām telpām – lai katra ģimene var izvēlēties sev piemērotāko” stāsta Dace Tumšā, “Merks” nekustamo īpašumu pārdošanas vadītāja. “Tāpat 2.kārtā top arī divistabu un četru istabu dzīvokļi, kas izvietoti ēku augšējos stāvos. Visiem dzīvokļiem ir lieli logi un iestikloti balkoni, kas nozīmē – daudz dienas gaismas un iespējas baudīt jaukus skatus uz Gaiļezera zaļo apkārtni.” Ēkas projektētas ar B klases energoefektivitāti, tādējādi nodrošinot zemas apkures izmaksas.

Rezervējot dzīvokli “Merks Gaiļezeru namu” otrajā kārtā, jau šodien iespējams klātienē novērtēt topošo dzīvokļu kvalitāti – apskatot pirmās kārtas dzīvokļus. Plānots, ka jauno ēku dzīvokļi pie īpašniekiem nonāks nākamā gada sākumā.

Projekta kvalitāti gan izvēlētajiem materiāliem, gan veiktajiem būvdarbiem garantē būvkompānija “Merks”, kas ir projektaattīstītājs, būvnieks un garantijas sniedzējs vienā personā. “Merks” ir viens no pieredzes bagātākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, kura būvētajos mājokļos dzīvo jau vairāk kā 1500 ģimenes.