Otrās kārtas “Gaiļezera nami” nodoti ekspluatācijā

10.12.2019

Ekspluatācijā nodotas projekta “Gaiļezera nami” otrās kārtas trīs deviņu stāvu ēkas ar kopumā 96 dzīvokļiem. Projekta attīstītājs ir būvkompānija “Merks”. Otrajā kārtā izbūvēti 64-109 m2 plaši 2-4 istabu dzīvokļi un labiekārtota teritorija. Kopumā projektā ir 192 dzīvokļi ar pilno apdari.

“Rezervāciju un pārdošanas rezultāti liecina, ka cilvēki novērtē projektu un tā sniegtās iespējas, apkaimi, izvēloties to par savām jaunajām mājām. Dzīvokļu pircēji Rīgā arvien vairāk novērtē gan kvalitatīvu būvniecību, gan pilsētas infrastruktūras ērtības, vienlaikus vēloties būt tuvāk dabai,” min Oskars Ozoliņš, “Merks” valdes priekšsēdētājs.

“Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, otrās kārtas ēkās piedāvājam vairāk trīs istabu dzīvokļus, gan plašus, gan kompaktus. Mājokļi šajā projektā ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem, jo tajos ieplānotas vietas garderobēm un īpaši ietilpīgiem sienas skapjiem. Plašākajos dzīvokļos ir divas sanitārās telpas. Savukārt teritorijā ir ierīkoti vairāki bērnu spēļu laukumi, pastaigu laipa gar ezeru, atpūtas zonas, auto stāvvietas,” stāsta Mikus Freimanis, “Merks” nekustamo īpašumu attīstības direktors. “Esam arī spēruši soli pretim klientiem un piedāvājam īri ar pirkuma tiesībām, kas atvieglo mājokļa iegādi. Tādējādi cilvēki var jau dzīvot jaunajā mājoklī, neuztraucoties par pirmo iemaksu. Vairāk kā puse no dzīvokļiem šajā projektā jau ir pārdoti vai rezervēti.”

Projektā ir izbūvēti plaši logi un iestikloti balkoni, lai to izmantošanu netraucētu laika apstākļi. Ēkas izceļas ar augstu (B klases) energoefektivitāti, ārsienas siltinātas ar 21 cm biezu akmensvates slāni. Apkuri nodrošina AS “Rīgas Siltums”, katram dzīvoklim ir individuāls siltuma skaitītājs un regulējami apsildes elementi. Iedzīvotāju ērtībām ēku pirmajos stāvos ierīkotas koplietošanas telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Projektā iespējams atsevišķi iegādāties individuālas noliktavu telpas un slēgtas autostāvvietas.

Dzīvokļu cenas “Gaiļezera namos”, atkarībā no ēkas, stāva un plānojuma, ir 1377 – 1781 eur/m2, un dzīvokļu iegādei iespējams izmantot “Altum” mājokļu garantiju programmu.

Vairāk par projektu: www.gailezeranami.lv