“Merks” uzņēmuma vadību pārņem Andris Bišmeistars

01.04.2020

Ar trešdienu, 1. aprīli, “Merks” vadību pārņem Andris Bišmeistars, kurš iepriekš ieņēma celtniecības direktora amatu.

“Viens no maniem būtiskākajiem mērķiem ir pielāgoties pašreizējiem apstākļiem pasaulē un mūsu valstī, kas saistīti ar Covid –19. Tieši šajā laikā vadītājam ir jābūt drosmīgam, tālredzīgam un gatavam pieņemt pareizus un nopietnus lēmumus katru dienu. Jāsaliedē komanda, ar kuru kopā veiksmīgi pārvarēt šo situāciju, jo mums ir daudz talantīgu un profesionālu cilvēku. Ticu, ka nākotnē būsim vēl spēcīgāki, efektīvāki, gudrāki, un, protams, vienoti jauniem izaicinājumiem, ” stāsta “Merks” valdes priekšsēdētājs Andris Bišmeistars. “Saku lielu paldies iepriekšējam uzņēmuma vadītājam Oskaram Ozoliņam, kurš savā darbības laikā ir devis lielu pienesumu uzņēmumam, man bija gods ar viņu gadu gaitā sadarboties.”

Andris Bišmeistars strādā “Merks” kopš 2005. gada, kad uzsāka darbu kā tehniķis inženiertehniskajā nodaļā, 2008. gadā kļūstot par būvdarbu vadītāju, bet 2012. gadā – par projektu vadītāju. 2017. gadā Andris tika iecelts par celtniecības direktora vietnieku, savukārt 2018. gadā kļuva par celtniecības direktoru un valdes locekli. Andris vadījis vairākus nozīmīgus “Merks” celtos objektus, piemēram, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, dzīvojamais projekts “Skanstes Parks” un multifunkcionālais kompless “Z-towers”.
Andris ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu būvniecībā un inženiera kvalifikāciju Rīgas Tehniskajā universitātē.

Būvkompānija “Merks” ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996. gada. “Merks” Latvijā ir uzbūvējis vairāk kā 120 dažādus objektus, tai skaitā – sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, un vairāk kā 1500 dzīvokļu. Būvkompānija “Merks” ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera “Merko Ehitus” grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.