Izmaiņas SIA “Merks” valdē un padomē

11.02.2020

No 2020. gada 1. aprīļa spēkā stāsies izmaiņas SIA “Merks” valdē. Oskars Ozoliņš, kurš kopš 2012. gada ieņēma valdes priekšsēdētāja amatu, beigs darbu uzņēmumā. Par jauno SIA “Merks” vadītāju un vienīgo valdes locekli kļūs Andris Bišmeistars, uzņēmuma līdzšinējais celtniecības direktors un valdes loceklis.

“Šis ir personīgu motīvu vadīts lēmums. Merkam esmu veltījis būtisku daļu no sava līdzšinējā darba mūža un ir pienācis brīdis, kad nepieciešamas pārmaiņas gan man, gan uzņēmumam. Es vēlos izteikt vislielāko pateicību Merks akcionāriem par man dāvāto uzticību un tikpat lielu pateicību Merks komandai par šajos gados paveikto. Es aizeju ar milzīgu gandarījuma sajūtu. Atlikušo neilgo laiku uzņēmumā es veltīšu tam, lai šīs izmaiņas notiktu pēc iespējas gludāk, sniedzot Andrim visu nepieciešamo atbalstu uzņēmuma vadības pārņemšanai savās rokās,” saka Oskars Ozoliņš.

Izmaiņas notiks arī SIA “Merks” padomē – 2020. gada 1. aprīlī savu darbu beigs līdzšinējais padomes loceklis Jānis Šperbergs. Padome turpmāk sastāvēs no trim locekļiem: Andres Trink (padomes priekšsēdētājs), Tõnu Toomik, un Priit Roosimägi.

Būvkompānija “Merks” ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996. gada. “Merks” Latvijā ir uzbūvējis vairāk kā 120 dažādus objektus, tai skaitā – sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, un vairāk kā 1500 dzīvokļu. Būvkompānija “Merks” ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera “Merko Ehitus” grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.