Apstiprināti jauni SIA “Merks” padomes un valdes locekļi

01.11.2018

Līdzšinējais SIA “Merks” valdes loceklis un celtniecības direktors Jānis Šperbergs apstiprināts par uzņēmuma padomes locekli, savukārt viņa līdzšinējais vietnieks Andris Bišmeistars apstiprināts par SIA  “Merks” valdes locekli un celtniecības direktoru.

„Mēs redzam, ka katru gadu palielinās “Merks” pienesums “Merko Ehitus” grupas kopējam biznesa apjomam, turklāt būtiski pieaug mūsu īpatsvars grupas ietvaros – 2017.gadā Latvija veidoja jau ceturto daļu no grupas kopējā apgrozījuma un paredzams, ka šogad tas būs vēl vairāk. Mēs esam gandarīti, ka to novērtējuši arī grupas akcionāri, un turpmāk Latvijai būs savs pārstāvis uzņēmuma padomē – un tas būs mūsu vispieredzējušākais kolēģis Jānis, kura viedoklim uzticas ne vien Latvijas komanda, bet arī grupas vadība,” saka Oskars Ozoliņš, “Merks” valdes priekšsēdētājs, „Vienlaikus esmu gandarīts par Andra jauno amatu, jo arī viņš ir audzis mūsu uzņēmuma iekšienē, pilnībā izprotot “Merks” darba kultūru, un šī gada laikā jau pakāpeniski iepazinis un pārņēmis galvenos celtniecības direktora darba pienākumus.”

Andris Bišmeistars ir absolvējis Rīgas Tehnisko Universitāti ar bakalaura grādu un inženiera kvalifikāciju būvniecībā, un jau studiju 2.kursa laikā izgājis “Merks” pirmo praksi. 2005.gadā Andris uzsāka darbu “Merks” kā tehniķis inženiertehniskajā nodaļa, strādājot ar projektu dokumentāciju, 2008.gadā kļūstot par būvdarbu vadītāju, bet 2012. gadā – par projektu vadītāju. Andra pārraudzībā bijuši tādi “Merks” celti objekti kā RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, dzīvojamais projekts “Mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas Dzintaru prospekts 26 un 28, Jūrmalā”, dzīvojamais projekts “Skanstes Parks” un multifunkcionālais kompless “Z-towers”, bet šī gada janvārī Andris pievienojās “Merks” vadības komandai kā celtniecības direktora vietnieks.

Jānis Šperbergs “Merks” komandā strādā jau 16 gadus – darbu uzsāka 2002.gadā, bet 2005.gadā kļuva par valdes locekli un tehnisko direktoru. Jāņa pārraudzībā noritējuši daudzu “Merks” lielāko objektu būvniecības darbi Latvijā. Jānis absolvējis Rīgas Politehnisko institūtu (šobrīd – Rīgas Tehnisko Universitāti). Līdz ar izmaiņu apstiprināšanu attiecīgajos reģistros, SIA “Merks” padomi veidos padomes priekšsēdētājs Andres Trink un padomes locekļi Jānis Šperbergs, Tonu Toomik un Priit Rosimagi. Savukārt SIA “Merks” valdi veidos valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš un valdes loceklis Andris Bišmeistars.

SIA “Merks” ir Baltijas būvniecības tirgus līdera A/S “Merko Ehitus” grupas uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 1996.gada. 22 gadu pastāvēšanas laikā “Merks” Latvijā  ir uzbūvējis vairāk kā 120 dažādus objektus, tai skaitā sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, kā arī vairāk kā 1000 dzīvokļu vairākos dzīvojamo māju projektos. A/S “Merko Ehitus” grupas akcijas kopš 1997.gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.