Visas ziņas

Sergejs Periņecs saņem Būvindustrijas lielo balvu

Būvkompānijas “Merks” projektu vadītājs Sergejs Periņecs “Būvindustrijas lielās balvas” ceremonijā saņēmis Gada projektu vadītāja titulu. Par profesionālu sadarbību speciālās balvas Sergejam pasniedza arī SIA “Bauroc”, SIA “Knauf” un SIA “Doka Latvija”.

Pateicoties Sergeja profesionalitātei un pieredzei, ir īstenots gandrīz neiespējamais – 11 mēnešu laikā uzbūvēta “Exupery International School”. Projekts veiksmīgi īstenots visaugstākajā kvalitātē un tā vērtība pārsniedz 13 miljonus eiro.

Sergejs strādā “Merks” kopš 2005.gada, vadījis vairāku sarežģītu objektu būvniecību, un šobrīd uzņēmies daudzfunkcionālā tirdzniecības centra “Akropole” būvdarbu vadību.

“Būvindustrijas lielo balvu” pasniedz Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām un žurnālu “Būvinženieris”. Būvkopmānijas “Merks” darbinieki šo prestižo balvu nopelnījuši jau vairākkārtīgi. 2013.gadā un 2015.gadā Ivo Brālēns saņēma Gada inženiera titulu, 2014.gadā Valdis Silnieks kļuva par Gada jauno inženieri, speciālās balvas ieguvuši arī Roberts Rēboks, Maksims Momots un Ivo Boruks.