Dzīvokļu projekts “Merks Mežpilsēta”Hipokrāta iela 24, Rīga

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties. Projekta 1. kārtas ietvaros taps 3 piecstāvu ēkas ar kopumā 117 dzīvokļiem. Pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību 35-70 m2.

Pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu būs privātas zaļās zonas, savukārt visiem pārējiem dzīvokļiem būs balkoni. Visās ēkās būs pieejams lifts, koplietošanas un privātas noliktavas. Blakus ēkām būs bērnu spēļu laukumi un lapenes, kā arī āra auto stāvvietas. Īpaši padomāts par drošību – projekta teritorija būs iežogota, ar video novērošanu.

Projekta tuvumā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra ar sabiedrisko transportu, bērnudārziem, skolām, medicīnas iestādēm, sporta un tirdzniecības centriem, kas nodrošinās ērtu ikdienas dzīvi. Netālu atrodas arī Biķernieku un Juglas meži, piedāvājot dažādas atpūtas iespējas.

Vairāk par projektu: merksmezpilseta.lv

Pasūtītājs:
SIA "Merks"
Projekta nosaukums:
Dzīvokļu projekts “Merks Mežpilsēta”
Kategorija:
Sabiedriskās būves
Būves veids:
Dzīvojamās ēkas
Arhitekts :
SIA “Projektu birojs Grietēns un Kagainis”, Aivars Kagainis
Projekta autors:
SIA “Merks”, SIA “Projektu birojs Grietēns un Kagainis”
Darbu veids:
Jaunbūve
Valsts:
Latvija
Adrese:
Hipokrāta iela 24, Rīga
Projekta sākums:
2021
Pabeigšanas gads:
2021 (1.kārta)
Galvenās iezīmes:
Ēku kopējā platība – 7860 m2