Dzīvokļu projekts “Merks Duntes Zīles”Pededzes iela 3, Rīga

“Merks Duntes Zīles” atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes, kas ir iecienīta vieta ģimenēm un jaunajiem profesionāļiem. Projekta teritorijā atrodas daudzi vēsturiskie ozoli, kas tiks saglabāti un kurus papildinās vēl jaunākie koki, lai padarītu projektu zaļākos un cilvēkam draudzīgākos.

Projekta energoefektīvajās ēkās būs pieejams 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40 – 95 m2. Dzīvokļu cena plānota 71 000 – 183 000 Eur.

“Merks Duntes Zīles” projekta ietvaros ir īpaši padomāts par ēku iedzīvotājiem. Ēku pagrabstāvos atrodas ērtās privātās noliktavas, ratiņu telpa, kā arī 42 m2 atpūtas telpa ēku iedzīvotājiem vai pazemes autostāvvietas iegādei, no izvēlētajām dzīvojamās ēkām. Abās ēkās būs pieejams lifts, kurš savienojas arī ar pagrabstāvu. Visās dzīvokļos būs pieejami balkoni vai lodžijas, kur būs arī augu kastēs, kā arī augstie 2.75m griesti dzīvajā radīs plašumā un mājsaimniecības sajūtu. Projektā būs pieejams arī āra auto stāvvietas, ko iedzīvotāji varēs izvēlēties savām vajadzībām. Iežogotā projekta teritorija radīs privātu un drošu atmosfēru tiem iedzīvotājiem, kuros atradīsies arī divi bērnu laukumi, atpūtas piknika zona un vairākas velo nopietnas. Papildus drošībai un plānošanas ierīkot arī video novērošanas sistēmu.

Projekta tuvumā ir labi attīstīta infrastruktūra – sabiedriskais transports, bērnudārzi, skolas, ārstniecības iestādes, biroja ēkas, sporta un tirdzniecības centri. “Merks Duntes Zīles” lieliskā lokācija pie Duntes ielas nodrošina tās iedzīvotājiem, kuri pārvietojas uz šīm Rīgas daļām, kā arī uz netālo Mežaparku vai Vecāķu pludmali.

Vairāk informācijas:  www.merksduntesziles.lv 

Pasūtītājs:
SIA "Merks"
Projekta nosaukums:
Dzīvokļu projekts “Merks Duntes Zīles”
Kategorija:
Sabiedriskās būves
Būves veids:
Dzīvojamās ēkas
Arhitekts :
SIA „Diānas Zalānes projektu birojs”
Projekta autors:
M. Šakausks
Darbu veids:
Jaunbūve
Valsts:
Latvija
Adrese:
Pededzes iela 3, Rīga
Projekta sākums:
2021
Pabeigšanas gads:
2022
Galvenās iezīmes:
Ēku kopējā platība – 6921 m2