Visas ziņas

Pabeigts jauno dzīvokļu projekts “Skanstes PARKS”

Izbūvējot 130 jaunus dzīvokļus trīs mājās, būvkompānija “Merks” noslēgusi dzīvojamā projekta “Skanstes PARKS” izveidi. Teritorijā ir labiekārtots publiski pieejams parks 21 000 m2 platībā, bērnu rotaļu laukumi un izbūvētas apakšzemes autostāvvietas. Kopējā ēku platība ir vairāk kā 12 600 m2, ko aizņem 2-5 istabu dzīvokļi.

Projekts tika uzsākts 2015. gadā ar pirmās mājās Grostonas ielā 12 būvniecību, kam sekoja māja Dikmaņu ielā 4 un māja Vesetas ielā 15, pēc kuru pabeigšanas šī gada septembrī noslēdzas arī kopējā “Skanstes PARKA” izveide.

SIA “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš: “Eiropas pilsētu centri jau labu laiku tiek veidoti tā, lai tie būtu vieta ne tikai tūristiem un biroju darbiniekiem, bet arī ērta dzīvesvieta pilsētas īstajiem saimniekiem – tās iedzīvotājiem. Pieprasījumu pēc mūsdienīgām dzīvesvietām centra tuvumā apliecina tas, ka mūsu iepriekšējos projektos – “Skanstes Virsotnēs” un “Skanstes Mājas” – visi dzīvokļi ir pārdoti, bet “Skanstes Parkā” pārdota vai rezervēta jau vairāk kā puse no dzīvokļiem. “Merks” arī nākotnē plāno izstrādāt un radīt jaunus dzīvokļu projektus tuvu pilsētas centram, veidojot to par pievilcīgu dzīvesvietu.”

“Skanstes PARKS” iekļaujas Rīgas pilsētas jaunajā apbūvē, turpinot Skanstes rajona kā modernā centra attīstību.  Rīgā joprojām ir ierobežotas iespējas iegādāties jaunu dzīvokli pilsētas centra tuvumā, tāpēc arī viens no Skanstes rajona attīstības virzieniem ir jaunu, mūsdienīgu dzīvesvietu radīšana, kuru apkārtnē ērti sasniedzams viss nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, sporta centrs, medicīnas iestādes un sabiedriskais transports.