Merks Mājas


„Merks mājas” vienuviet apkopo informāciju par visiem „Merks” attīstītajiem nekustamo īpašumu projektiem. 2021. gadā izveidotā vietne ļauj vieglāk un pārskatāmāk uzzināt par esošajiem un jaunajiem projektiem.

1500+

Ģimeņu dzīvo mūsu būvētajās mājās

3. vieta

Latvijas lielāko nekustamo īpašumu attīstītāju vidū

5

Pieejami projekti, lai jūs varētu atrast savas sapņu mājas

24+

Gadu ilga pieredze būvniecībā

Jaunākie dzīvojamo māju projekti

Atrodiet savas sapņu mājas kādā no mūsu jaunākajiem projektiem!

Mūsu būvētās ēkas un dzīvokļi tiek veidoti mūsdienīgu cilvēku vajadzībām šodien un tehnoloģiju iespējām nākotnē. Katra projekta arhitektūras un dizaina individualitāti papildina risinājumi, kas atbilst augstai dzīves kvalitātei: pārdomātas energoefektivitātes, siltuma un skaņas izolācijas tehnoloģijas, ērtas auto stāvvietas, bērnu rotaļu laukumi, noliktavas un koplietošanas telpas, vide atpūtai. Visi dzīvokļi tiek izbūvēti ar pilnu apdari.

Zīmola „Merks mājas” izveide ir pamatota biznesa stratēģijas pielāgošana – vēlamies kļūt pieejamāki dzīvokļu pircēju auditorijai, veidojot personiskāku, draudzīgāku un atvērtāku komunikāciju. Zīmola izveides procesā esam arī definējuši savas nekustamo īpašumu biznesa segmenta vērtības, lai varētu turpināt attīstīt arvien labākus dzīvojamos projektus Latvijas iedzīvotājiem.

Mikus Freimanis
Nekustamo īpašumu attīstības direktors

Pārdošanas konsultanti

Vai vēlaties uzzināt vairāk par „Merks mājas” projektiem? Sazinieties ar mūsu profesionālajiem pārdošanas konsultantiem.

Par mums

„Merks” ir līderis dzīvojamo māju attīstīšanā Latvijā. Vairāk nekā 24 darbības gados esam pierādījuši savu kompetenci augstas kvalitātes sabiedrisko un dzīvojamo ēku būvniecībā. Savu lietpratību esam apliecinājuši, uzbūvējot vairāk nekā 1500 mājokļu ģimenēm visā Latvijā. Realizētie projekti ir mūsu kvalitātes garantija vārdos un darbos, ko apliecina arī vietēja un starptautiska mēroga nozares apbalvojumi.

Dzīvojamo māju projektos esam gan attīstītājs un būvnieks, gan pārdevējs un garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka dzīvokļa iegādes procesā Jums būs viens uzticams sadarbības partneris.