Merks kvalitātes garantija

Solījumu PILDĪŠANA

Mūsu dzīvojamo māju projektiem mēs esam gan attīstītājs, gan būvnieks, gan pārdevējs, gan arī – garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka visā dzīvokļa iegādes procesā Jums būs viens, uzticams sadarbības partneris. Ja pēc iegādes tomēr atklāsies kādas nepilnības, tad mēs paši tās arī novērsīsim. Merks sniedz patiesu garantiju un atbildību arī pēc pirkuma.

Mūsu ilgus gadus veidotā reputācija ir atkarīga no klientu apmierinātības, jo mēs neesam šeit tikai uz dažiem gadiem. Mums ir vairāk kā 12 gadu pieredze dzīvokļu būvniecībā Latvijā. Mūsu celtajos mājokļos dzīvo jau vairāk kā 1100 ģimenes. 

attiecību novērtēšana

Merks nodrošina augstu apkalpošanas līmeni visos procesa posmos – pirms izvēles, pirkuma laikā, kā arī pēc darījuma slēgšanas. Mēs saprotam, ka lielākai daļai cilvēku šis ir viens no lielākajiem lēmumiem un pirkumiem dzīvē, turklāt viņi nav tirgus eksperti. Tāpēc mēs vienmēr nodrošinām ieklausīšanos, draudzīgumu, izpratni un pretimnākšanu.

Merks dzīvokļi ir vērtīga ilgtermiņa investīcija. To pierāda interese par mūsu projektiem no nekustamo īpašumu investoriem, kā arī mūsu realizēto dzīvokļa cenu dinamika gadu gaitā.

komfortabla vide mūsdienu cilvēkam

Merks māju projekti katrs ir individuāls, ar savu arhitektūru un dizainu. Tās nav tipveida kastītes, kuru vadmotīvs ir zemāka cena, bet mājas, kurās dzīvo cilvēki ar savu gaumi un estētikas prasībām. Tāpēc katram projektam ir piesaistīts arhitekts, rīkoti projektu konkursi un domāts par to, kā tie iekļaujas apkārtējā vidē.

Merks dzīvokļu projekti vienmēr atrodas lieliskās lokācijās un tiek veidoti, ņemot vērā apkārtējo vidi. Bieži mēs ejam tālāk un uzlabojam apkārtni ap mūsu mājām. Mēs to darām, jo zinām, ka cilvēkiem mājas nav tikai četras sienas.Tāpēc ap saviem projektiem veidojam parkus, zaļās zonas, krastmalas. Turklāt mēs to neveidojam ekskluzīvi saviem klientiem, bet visai apkārtējai sabiedrībai.

Mēs atrodam iespējas, lai ģimene var māju izmantot lietderīgi arī ārpus sava dzīvokļa. To pierāda tādi risinājumi kā mantu glabāšanas telpas, energoefektivitātes risinājumi, stāvvietas, koplietošanas telpas rekreācijai un citas ērtai dzīvei svarīgas lietas. Merks mājas un dzīvokļi tiek veidoti ar nākotnes cilvēku vajadzībām un tehnoloģiskajām iespējām prātā. Tās ir “nākotnes drošas” – vienalga vai nākotne pieder elektroauto, kustīgam dzīves stilam, pūļa ekonomikai, – mēs atradīsim, kā to veiksmīgi izmantot mūsu projektos.