Būvkompānija “Merks” plāno attīstīt jaunu nekustamā īpašuma projektu tai Lucavsalā piederošajā zemes gabalā, kas atrodas tieši blakus Daugavas krastam, pārvēršot šo vietu par aktīvu dzīvojamo kvartālu.

Projekts atradīsies tieši blakus Lucavsalas atpūtas parkam, kurā ir veikparks, bērnu spēļu laukumi un peldvietas, kur izklaidēt bērnus, kā arī nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm. Blakus projektam pieejama arī laivu ielaišanas vieta, grila un piknika vietas un mazdārziņi, kur cilvēkiem būs iespēja audzēt pašiem savus dārzeņus un zaļumus. Iepirkšanās centri atrodas dažu minūšu attālumā. Nozīmīgas ielas un Salu tilts nodrošina ātru pārvietošanās iespēju ar auto uz citām pilsētas daļām, savukārt jaunizbūvētie gājēju un velosipēdu celiņi savieno salu ar pilsētas centru.

Projekta atrašanās vieta sniedz iespēju būt tuvu dabai, vienlaikus atrodoties pilsētā.

Sīkāka informācija par projekta detaļām un būvniecības uzsākšanas darbiem tiks paziņota projekta uzsākšanas brīdī. Ja Jūs interesē šis projekts, lūdzam atstāt savu kontaktinformāciju, lai mēs varētu Jūs personīgi informēt par projekta uzsākšanu!