Kāpēc Merks?

Kāpēc izvēlēties “Merks” par būvniecības partneri?

Kompleksa pieeja

„Merks” nodrošina visaptverošus risinājumus, sākot no klientu vēlmju izzināšanas un tehnisko risinājumu izstrādes līdz visa projekta īstenošanai. Mūsu kolektīvs ir mūsu visvērtīgākais aktīvs, un mēs liksim lietā kompetenci un inovācijas, lai būtu savu uzdevumu augstumos.

Mēs izmantojam modelēšanu, lai padarītu efektīvāku celtniecības vadīšanu, vienlaikus piedāvājot klientiem vislabāko apkalpošanu celtniecības sagatavošanas laikā un ērtības ēkas vēlākajā pārvaldībā.

Mēs nebūvējam tikai telpas. Mēs veidojam vidi.

Pieredzē balstīta kvalitāte

„Merks” ir rūpīgi izstrādājis celtniecības un atbalsta pakalpojumus. Mēs izmantojam paraugpraksi un jaunas zināšanas, lai ik dienu uzlabotu darbību, veidojot arvien izturīgākas, komfortablākas un ilgtspējīgākas ēkas.

Mūsu pārvaldības sistēma atbilst ISO standartiem, nodrošinot kvalitāti un atbilstību darba drošības un vides aizsardzības principiem. Līdztekus klientu veiktajai uzraudzībai „Merks” kvalitātes speciālisti palīdz nodrošināt visu mūsu projektu augsto kvalitāti, iesakot būvlaukumu brigādēm labākos risinājumus.

Laikā. Līmenī. Budžetā.

Godalgota būvkompānija

“Merks” izaicina nozares standartus, lai nodrošinātu klientiem labākus rezultātus un ērtības, un tādējādi iegūstam dažādu ekspertu atzinību.

Mēs tikko esam saņēmuši 8 apbalvojumus skatē “Gada labākā būve Latvijā 2020”, 2. vietu konkurā “Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2021. Jaunbūve”, kā arī 3. vieta konkursā “Ilgtspējīgākā ēka 2021 Latvijā”.

Katru gadu kāds mūsu kolēģis tiek atzīts par gada labāko projektu vadītāju. Lai uzzinātu vairāk, skatiet ziņu sadaļu.