Visas ziņas

Izlozēts sadarbības partneris, kas brauks ar Toyota Hilux!

Būvkompānija “Merks” augstu novērtē savu sadarbības partneru darba kvalitāti. Lai izteiktu atzinību par profesionāli paveiktu darbu, katru ceturksni aizvadītā gada laikā “Merks” objektos tika noteikti labākie sadarbības partneri, kas piedalījās izlozē par automašīnas Toyota Hilux vai Toyota Proace lietošanas tiesībām uz diviem gadiem.

“Kritēriji, kas tika ņemti vērā, nosaucot labākos sadarbības partnerus, bija – precīzi ievēro darba grafiku, veic darbu profesionāli, sniedz konsultācijas, strādā saskaņā ar procedūrām un labas būvniecības standartiem, ievērojot darba drošības noteikumus,” skaidro “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš. Izlozei kopumā bija nominēti 37 “Merks” sadarbības partneri, vairāki no tiem – pat trīs, četras un piecas reizes.

Izlozes pasākums notika 30.novembrī, “WESS Motors Toyota” salonā, un veiksmīgākais no partneriem izrādījās “Dian būve” kas 3 reizes bija izvirzīts kā labākais sadarbības partneris objektos “Akropole” un “Jasmīnu rezidence”. Uzņēmuma pārstāvis lietošanai izvēlējās automašīnu Toyota Hilux, ko nodrošinās “Toyota Baltic”.

Apsveicam laimētāju! Lai labi ripo jaunais auto!