Visas ziņas

Ekspluatācijā nodotas pirmās Magdelēnas kvartāla ēkas

Ekspluatācijā nodotas divas pirmās ēkas Magdelēnas kvartālā, Antonijas ielā 17a. Projekta ģenerāluzņēmējs bija būvkompānija “Merks”, kas īstenoja dzīvē attīstītāja “Vastint Latvia” un “Didrihsons arhitekti” idejas, ņemot vērā kvartāla īpašo apbūves estētiku.

“Noslēdzoties būvdarbiem, ēkās tika veikts blīvuma pārspiediena (blower door) tests, ar kuru tiek pārbaudīts ēkas hermētiskums, siltuma noturība un gaisa noplūdes vietas. Testa rezultātu koeficients bija 3 reizes labāks kā A klases ēkām pieļaujamais rādītājs,” stāsta Maksims Momots, “Merks” projektu vadītājs, “tas nozīmē, ka Magdelēnas mājas ir uzbūvētas ļoti kvalitatīvi, tās ir labi izolētas, un tajās nebūs negaidītu caurvēju vai siltā gaisa zudumu.”

Ēkās kopumā izbūvēti 116 augstas kvalitātes  dzīvokļi, no kuriem septiņi ir tā dēvētās “live-work” telpas, kur pirmajā stāvā atradīsies darba, bet otrajā – dzīvojamās telpas. Tāpat izbūvētas arī atsevišķas komercplatības pirmajā stāvā. Ēku dienvidu pusē ir balkoni un terases, bet starp ēkām ierīkots gandrīz 2000 m2 plašs apzaļumots iekšpagalms ar rotaļu laukumu bērniem un vietu sporta aktivitātēm. Zem zaļā dārza izvietota slēgta autostāvvieta 73 automašīnām un 114 noliktavu telpas dzīvokļu īpašnieku vajadzībām.