Visas ziņas

Ekspluatācijā nodotas mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas Dzintaru prospektā 26 un 28, Jūrmalā

2014. gada sākumā tika uzsākta mazstāvu daudzdzīvokļu ēku būvniecība Dzintaru prospektā 26 un 28, Jūrmalā. Dzintaru prospektā 28 izbūvēts četru stāvu ēku komplekss “Park Residences”. Ēku komplekss sastāv no 3 ēkām un 66 apartamentiem. Katram apartamentam ir izbūvēts balkons vai terase, visas redzamās virsmas izgatavotas no baltā eksponētā betona, kas speciāli šim projektam piegādāts no Itālijas. Balkonu pārkaru lielajiem laidumiem izmantots pēc saspriegtās trošu sistēmas konstruktīvais risinājums.
Turpretī, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkā Dzintaru prospektā 26 ir izbūvēti 27 dzīvokļi, kuri tiks piedāvāti ilgtermiņa īrei.  Ēkām Dzintaru pr. 26 un Dzintaru pr. 28 B ir ventilējama fasāde no cēlkoka termooša, ēkā Dzintaru pr. 28A un C – no  cēlkoka ciedra koka.
Projekta ietvaros veikti arī labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi, Dzintaru prospektā 26 kopumā iestādīti 977 augi, bet Dzintaru prospektā 28 – 1958 augi. Objekta teritorijā ir izveidoti arī gājēju celiņi no balta, pelēka un melna klinkera bruģakmens, kas piegādāts no Vācijas.